Lubochnia Arabians - logo

Dwa złota w Sopocie!

26 lipca 2023

W dniach 22-23 lipca wzięliśmy udział w międzynarodowym pokazie Sopot Arabian Horse Show. Dwie z trzech naszych reprezentantek zdobyły pierwsze miejsca w swoich klasach wiekowych oraz w niedzielnych rozgrywkach finałowych dwa Złote Medale.

Ale może po kolei – D Narjeseyyah (FA El Rasheem – Exxaltress po Excalibur E.A.) zdobyła 4 m. w klasie klaczy 2-3 letnich (sekcja A), za to D Leen (D Seraj – D Maha by Eden C) w tej samej grupie wiekowej (sekcja B) zdobyła 1. pozycję i została wybrana dzień później jednogłośnie do tytułu Złotej Medalistki Czempionatu Klaczy Młodszych.

W klaczach starszych gniada D Dawaly (FA El Rasheem – D Danat po SG Labib) po wygraniu w sobotę klasy klaczy starszych (sekcja A) również sięgnęła po złoty krążek zdobywając w niedzielne popołudnie tytuł Złotej Medalistki Klaczy Starszych.

Serdecznie gratulujemy całemu zespołowi Capecci Arabian Training Center za ich ciężką pracę i oddanie w pracy z naszymi końmi!

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.